Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2013 / 2014 skupina A
-
Cinkarna Celje AProsta ekipa7
ŠD Petrovče4
NTK Spin Šoštanjpetek,18.10.20133
NTK Vrhovo8
NTK Rogaška Crystalponedeljek,14.10.20136
ŠD Gomilsko5
NTK Tempo Velenje Atorek,15.10.20133
ELIN-RUDNIK Hrastnik8
NTK Dobovatorek,15.10.20137
NTK Dobova4
ŠD Petrovčesreda,23.10.20137
ŠD Gomilsko4
NTK Vrhovotorek,22.10.20139
Cinkarna Celje A2
NTK Spin Šoštanjponedeljek,21.10.20138
NTK Tempo Velenje A3
ELIN-RUDNIK Hrastniksreda,23.10.2013
NTK Rogaška CrystalProsta ekipa7
NTK Spin Šoštanj4
NTK Dobovapetek,8.11.2013
ŠD GomilskoProsta ekipa4
ŠD Petrovče7
NTK Tempo Velenje Apetek,8.11.20136
NTK Rogaška Crystal5
Cinkarna Celje Aponedeljek,4.11.20132
NTK Vrhovo9
ELIN-RUDNIK Hrastnikponedeljek,4.11.2013
ELIN-RUDNIK HrastnikProsta ekipa5
Cinkarna Celje A6
NTK Dobovaponedeljek,11.11.20135
NTK Vrhovo6
ŠD Petrovčeponedeljek,11.11.20135
ŠD Gomilsko6
NTK Rogaška Crystaltorek,12.11.201310
NTK Tempo Velenje A1
NTK Spin Šoštanjsreda,13.11.20139
NTK Rogaška Crystal2
ELIN-RUDNIK Hrastnikponedeljek,18.11.20137
NTK Spin Šoštanj4
NTK Vrhovopetek,22.11.20139
ŠD Gomilsko2
Cinkarna Celje Atorek,19.11.2013
ŠD PetrovčeProsta ekipa6
NTK Dobova5
NTK Tempo Velenje Asreda,20.11.20135
Cinkarna Celje A6
NTK Tempo Velenje Aponedeljek,25.11.2013
NTK Spin ŠoštanjProsta ekipa4
ELIN-RUDNIK Hrastnik7
ŠD Gomilskotorek,26.11.20136
NTK Dobova5
NTK Vrhovosreda,27.11.20134
ŠD Petrovče7
NTK Rogaška Crystalpetek,29.11.20136
ŠD Gomilsko5
ŠD Petrovčetorek,3.12.2013
NTK DobovaProsta ekipa5
ELIN-RUDNIK Hrastnik6
Cinkarna Celje Atorek,3.12.20138
NTK Rogaška Crystal3
NTK Spin Šoštanjponedeljek,2.12.20139
NTK Tempo Velenje A2
NTK Vrhovosreda,4.12.20134
NTK Rogaška Crystal7
NTK Dobovaponedeljek,9.12.20135
ŠD Petrovče6
ELIN-RUDNIK Hrastnikpetek,13.12.2013
NTK Tempo Velenje AProsta ekipa3
NTK Spin Šoštanj8
ŠD Gomilskopetek,13.12.20136
Cinkarna Celje A5
NTK Vrhovoponedeljek,9.12.20137
NTK Tempo Velenje A4
NTK Rogaška Crystalsreda,18.12.20138
ŠD Petrovče3
Cinkarna Celje Apetek,20.12.20135
ŠD Gomilsko6
NTK Dobovatorek,17.12.2013
NTK VrhovoProsta ekipa6
ELIN-RUDNIK Hrastnik5
NTK Spin Šoštanjtorek,17.12.20137
NTK Tempo Velenje A4
ŠD Gomilskosreda,15.1.20148
NTK Rogaška Crystal3
NTK Vrhovoponedeljek,13.1.20149
NTK Dobova2
ELIN-RUDNIK Hrastniksreda,15.1.2014
Cinkarna Celje AProsta ekipa6
NTK Spin Šoštanj5
ŠD Petrovčepetek,17.1.2014
Stanje lestvice po 10. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Dobova 9 8 1 59 40 16 2. NTK Tempo Velenje A 9 7 2 64 35 14 3. NTK Rogaška Crystal 9 7 2 60 39 14 4. ŠD Gomilsko 9 6 3 57 42 12 5. ŠD Petrovče 9 3 6 48 51 6 6. Cinkarna Celje A 8 3 5 41 47 6 7. ELIN-RUDNIK Hrastnik 9 3 6 40 59 6 8. NTK Spin Šoštanj 9 3 6 38 61 6 9. NTK Vrhovo 9 0 9 33 66 0
Lestvica posameznikov po 10. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Dejan Fridrih 26 24 2 74 15 937 686 2. Krešimir Maras 26 23 3 74 19 989 647 3. Ivan Zera 27 22 5 73 28 1065 787 4. Damir Škerl 27 22 5 73 36 1096 924 5. Primož Gajšek 24 19 5 62 23 895 666 6. Lojze Zore 27 18 9 64 34 968 812 7. Gorazd Štor 27 18 9 59 41 950 891 8. Robert Tepeš 26 17 9 59 46 1012 923 9. Damjan Ogorevc 27 15 12 56 50 971 1007 10. Zoran Gajšek 27 15 12 52 51 958 951 11. Aleksander Poropat 24 14 10 48 43 862 847 12. Rok Oplotnik 26 14 12 50 51 946 950 13. Matevž Žgank 15 13 2 42 13 575 442 14. Bogdan Simončič 12 12 0 36 7 469 318 15. Janez Pejovnik 22 11 11 43 44 793 814 16. Tomaž Vok 18 10 8 37 32 687 645 17. Luka Selan 15 9 6 29 21 476 434 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Jože Mazej 23 9 14 36 47 760 795 19. Miran Filipančič 24 9 15 39 53 795 852 20. Spasoje Tešanovič 25 9 16 41 53 770 836 21. Marko Kosem 26 9 17 36 59 767 913 22. Milan Tasič 23 8 15 35 56 783 905 23. Tone Špringer 21 7 14 42 49 840 830 24. Silvo Vižintin 26 6 20 32 63 833 968 25. Miha Petelinc 9 4 5 19 18 368 376 26. Aljaž Klenovšek 11 4 7 16 27 343 436 27. Andrej Brili 18 4 14 24 47 608 710 28. Vojteh Urbajs 23 4 19 26 63 740 919 29. Matej Cvetko 5 2 3 9 11 174 193 30. Drago Klep 10 2 8 12 24 308 352 31. Polona Belavič 18 2 16 13 50 453 649 32. Roman Kos 22 2 20 16 62 579 809 33. Viki Košar 3 1 2 3 7 84 93 34. Zoran Bračun 4 1 3 4 11 115 150 35. Vlado Potočnik 5 1 4 4 13 126 170 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Riki Lešnik 1 0 1 1 3 23 36 37. Jurij Klenovšek 2 0 2 2 6 64 78 38. Matjaž Senica 2 0 2 1 6 43 73 39. Bogo Zalaznik 2 0 2 0 6 30 66 40. Roman Kavšak 3 0 3 1 9 62 107 41. Branko Franc Vidmar 3 0 3 0 9 46 99 42. Aleš Kumer 6 0 6 0 18 109 203 43. Jernej Lenko 9 0 9 8 27 246 356
Lestvica dvojic po 10. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Ivan Zera 18 14 4 48 17 669 533 2. Dejan Fridrih 14 12 2 37 18 558 463 3. Krešimir Maras 15 10 5 38 17 548 436 4. Lojze Zore 9 9 0 27 8 364 266 5. Zoran Gajšek 9 8 1 25 4 321 215 6. Damir Škerl 12 8 4 27 21 466 452 7. Silvo Vižintin 14 8 6 29 24 507 496 8. Robert Tepeš 9 7 2 25 7 339 257 9. Rok Oplotnik 11 7 4 22 23 420 412 10. Janez Pejovnik 7 5 2 18 10 273 246 11. Marko Kosem 10 5 5 22 19 399 391 12. Primož Gajšek 10 5 5 21 21 414 405 13. Gorazd Štor 10 5 5 20 21 357 381 14. Andrej Brili 6 4 2 14 12 244 231 15. Luka Selan 7 4 3 15 13 273 266 16. Bogdan Simončič 8 4 4 16 15 297 275 17. Vojteh Urbajs 8 4 4 16 19 309 323 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Polona Belavič 9 4 5 19 18 350 322 19. Jože Mazej 9 4 5 15 19 316 316 20. Aleksander Poropat 14 4 10 22 35 501 545 21. Tone Špringer 6 3 3 10 13 197 218 22. Aljaž Klenovšek 6 3 3 9 13 188 215 23. Aleš Kumer 7 3 4 10 18 245 291 24. Miha Petelinc 4 2 2 9 6 151 137 25. Roman Kos 6 2 4 6 14 165 206 26. Zoran Bračun 7 2 5 10 16 220 245 27. Milan Tasič 9 2 7 10 25 263 342 28. Damjan Ogorevc 10 2 8 14 28 355 428 29. Tomaž Vok 12 2 10 14 32 378 473 30. Boris Močilnik 1 1 0 3 0 34 22 31. Viki Košar 1 1 0 3 0 33 19 32. Drago Klep 3 1 2 5 7 115 128 33. Jernej Lenko 4 1 3 8 9 152 152 34. Branko Franc Vidmar 4 1 3 7 10 151 163 35. Miran Filipančič 4 1 3 3 9 90 106 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Vlado Potočnik 5 1 4 6 14 148 200 37. Matevž Žgank 6 1 5 7 15 159 207 38. Roman Kavšak 1 0 1 2 3 50 43 39. Matej Cvetko 1 0 1 2 3 41 50 40. Riki Lešnik 1 0 1 0 3 25 38 41. Bogo Zalaznik 1 0 1 0 3 22 35 42. Primož Šlogar 1 0 1 0 3 18 33 43. Matjaž Senica 1 0 1 0 3 17 33 44. Jurij Klenovšek 2 0 2 2 6 73 88 45. Jolanda Belavič 2 0 2 0 6 38 67 46. Spasoje Tešanovič 6 0 6 2 18 129 212 Obvestila lige
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Bubka BarFoto RožmanHidroelektrarne na Spodnji SaviObčina BrežiceKjučavničarstvo DeržičPrva ligaLokal KrškoProdaja vin: Janko in Martina MatjašičSL InženiringKmetijska trgovina CerjakKrajevna skupnost DobovaVulkanizerstvo FurlanGostilna LesARtisk | Aleksander Rožman s.p.Foto MolanTUŠ market DušakPekarstvo Dean Klemenčič s.p.OM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeTerme Čatež