Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2014 / 2015 skupina B
-
ESOT Rimske TopliceProsta ekipa7
NTK Spin Šoštanj4
ŠD Izlakepetek,10.10.20140
ŠD Marija Gradec11
Cinkarna Celje Bsreda,8.10.20148
NTK Tempo Velenje B3
Brestanicasreda,8.10.201410
NTK Trbovlje B1
ŠD Partizan Taborčetrtek,9.10.20141
NTK Radeče10
NTK Vrhovotorek,7.10.2014
ŠD Partizan TaborProsta ekipa1
Brestanica10
NTK Spin Šoštanjsreda,15.10.20143
NTK Vrhovo8
Cinkarna Celje Bčetrtek,16.10.20147
ŠD Izlake4
NTK Trbovlje Bpetek,17.10.201410
ESOT Rimske Toplice1
ŠD Marija Gradecsreda,15.10.201410
NTK Tempo Velenje B1
NTK Radečesreda,15.10.20144
NTK Tempo Velenje B7
Cinkarna Celje Bsreda,22.10.20141
ŠD Partizan Tabor10
ESOT Rimske Toplicetorek,21.10.20146
NTK Trbovlje B5
Brestanicačetrtek,23.10.20140
ŠD Marija Gradec11
NTK Vrhovosreda,22.10.20141
NTK Radeče10
NTK Spin Šoštanjtorek,21.10.2014
ŠD IzlakeProsta ekipa2
ESOT Rimske Toplice9
NTK Vrhovosreda,5.11.20144
NTK Spin Šoštanj7
Cinkarna Celje Bpetek,7.11.201411
ŠD Izlake0
ŠD Partizan Taborpetek,7.11.20144
NTK Radeče7
NTK Trbovlje Btorek,4.11.201410
NTK Tempo Velenje B1
ŠD Marija Gradecsreda,5.11.2014
BrestanicaProsta ekipa5
NTK Tempo Velenje B6
NTK Vrhovosreda,12.11.20140
NTK Trbovlje B11
Cinkarna Celje Bčetrtek,13.11.20146
ŠD Partizan Tabor5
Brestanicatorek,11.11.20140
ŠD Marija Gradec11
NTK Spin Šoštanjsreda,12.11.20148
ŠD Izlake3
ESOT Rimske Toplicepetek,14.11.2014
NTK RadečeProsta ekipa7
NTK Spin Šoštanj4
NTK Vrhovopetek,21.11.201411
NTK Radeče0
ŠD Partizan Tabortorek,18.11.20140
ESOT Rimske Toplice11
NTK Tempo Velenje Bsreda,19.11.201410
NTK Trbovlje B1
ŠD Marija Gradecčetrtek,20.11.20146
Brestanica5
ŠD Izlakesreda,19.11.2014
Cinkarna Celje BProsta ekipa10
NTK Vrhovo1
NTK Trbovlje Bčetrtek,27.11.20144
Brestanica7
ESOT Rimske Toplicesreda,26.11.201411
Cinkarna Celje B0
ŠD Partizan Taborponedeljek,24.11.20147
NTK Tempo Velenje B4
NTK Spin Šoštanjsreda,26.11.2014
ŠD Marija GradecProsta ekipa5
ŠD Izlake6
NTK Radečepetek,28.11.201410
NTK Radeče1
Brestanicatorek,2.12.20145
ŠD Marija Gradec6
ŠD Partizan Taborsreda,3.12.20141
NTK Trbovlje B10
NTK Tempo Velenje Bčetrtek,4.12.20148
Cinkarna Celje B3
ŠD Izlakeponedeljek,1.12.20141
ESOT Rimske Toplice10
NTK Spin Šoštanjsreda,3.12.2014
NTK VrhovoProsta ekipa10
Cinkarna Celje B1
Brestanicaponedeljek,8.12.2014
NTK Tempo Velenje BProsta ekipa7
NTK Radeče4
ESOT Rimske Toplicetorek,9.12.20149
ŠD Izlake2
ŠD Marija Gradecpetek,12.12.20149
NTK Spin Šoštanj2
NTK Trbovlje Bpetek,12.12.201411
NTK Vrhovo0
ŠD Partizan Taborčetrtek,11.12.20141
ŠD Marija Gradec10
Brestanicasreda,17.12.20147
ESOT Rimske Toplice4
NTK Trbovlje Bsreda,17.12.20140
ŠD Partizan Tabor11
NTK Tempo Velenje Btorek,16.12.201411
Cinkarna Celje B0
NTK Radečeponedeljek,15.12.201410
NTK Vrhovo1
ŠD Izlakečetrtek,18.12.2014
NTK Spin ŠoštanjProsta ekipa0
Brestanica11
NTK Vrhovosreda,7.1.2015
NTK Trbovlje BProsta ekipa5
ŠD Izlake6
NTK Tempo Velenje Bpetek,9.1.201510
NTK Radeče1
ŠD Marija Gradectorek,6.1.201511
NTK Spin Šoštanj0
ŠD Partizan Taborpetek,9.1.20159
Cinkarna Celje B2
ESOT Rimske Topliceponedeljek,5.1.20152
Brestanica9
NTK Tempo Velenje Bsreda,14.1.20152
ŠD Partizan Tabor9
NTK Trbovlje Btorek,13.1.201511
NTK Vrhovo0
NTK Radečečetrtek,15.1.2015
ESOT Rimske TopliceProsta ekipa4
ŠD Izlake7
NTK Spin Šoštanjpetek,16.1.201511
Cinkarna Celje B0
ŠD Marija Gradecponedeljek,12.1.20159
NTK Trbovlje B2
ŠD Izlakečetrtek,22.1.20151
ŠD Marija Gradec10
ESOT Rimske Toplicesreda,21.1.20152
NTK Radeče9
NTK Tempo Velenje Btorek,20.1.2015
ŠD Partizan TaborProsta ekipa9
NTK Spin Šoštanj2
Brestanicapetek,23.1.20159
Cinkarna Celje B2
NTK Vrhovoponedeljek,19.1.20150
Brestanica11
NTK Trbovlje Bsreda,28.1.201511
NTK Vrhovo0
ŠD Marija Gradecčetrtek,29.1.201511
NTK Spin Šoštanj0
NTK Radečepetek,30.1.2015
ŠD IzlakeProsta ekipa9
Cinkarna Celje B2
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,26.1.201511
ESOT Rimske Toplice0
ŠD Partizan Taborsreda,28.1.20157
NTK Trbovlje B4
NTK Radečečetrtek,12.2.20150
ŠD Marija Gradec11
NTK Tempo Velenje Bsreda,11.2.2015
BrestanicaProsta ekipa11
NTK Vrhovo0
ESOT Rimske Toplicečetrtek,12.2.20158
Cinkarna Celje B3
NTK Spin Šoštanjponedeljek,9.2.20152
ŠD Partizan Tabor9
ŠD Izlaketorek,10.2.201511
NTK Spin Šoštanj0
ŠD Marija Gradecpetek,6.3.20153
ESOT Rimske Toplice8
ŠD Izlakesreda,4.3.2015
NTK RadečeProsta ekipa9
NTK Vrhovo2
NTK Tempo Velenje Bčetrtek,5.3.201510
Cinkarna Celje B1
NTK Trbovlje Bponedeljek,2.3.20156
Brestanica5
ŠD Partizan Taborsreda,4.3.20158
NTK Tempo Velenje B3
ESOT Rimske Toplicesreda,11.3.20155
ŠD Marija Gradec6
NTK Trbovlje Bsreda,11.3.20157
ŠD Izlake4
Brestanicapetek,13.3.2015
Cinkarna Celje BProsta ekipa8
NTK Vrhovo3
NTK Spin Šoštanjčetrtek,12.3.20152
ŠD Partizan Tabor9
NTK Radečetorek,10.3.20155
NTK Spin Šoštanj6
NTK Tempo Velenje Bpetek,20.3.2015
ŠD Marija Gradec
Stanje lestvice po 18. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. Cinkarna Celje B 16 16 0 151 25 32 2. NTK Vrhovo 17 14 3 145 42 28 3. NTK Tempo Velenje B 17 13 4 129 58 26 4. NTK Spin Šoštanj 17 12 5 132 55 24 5. NTK Trbovlje B 17 9 8 91 96 18 6. NTK Radeče 16 7 9 73 103 14 7. ŠD Izlake 16 7 9 92 84 14 8. ESOT Rimske Toplice 16 7 9 81 95 14 9. Brestanica 16 3 13 53 123 6 10. ŠD Partizan Tabor 16 2 14 25 151 4 11. ŠD Marija Gradec 16 0 16 18 158 0
Lestvica posameznikov po 18. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Boris Škoberne 48 41 7 131 35 1717 1202 2. Silvo Vižintin 48 40 8 128 45 1801 1336 3. Marko Kosem 51 40 11 130 49 1827 1364 4. Jože Mazej 51 38 13 129 52 1851 1393 5. Polona Belavič 48 37 11 121 58 1743 1408 6. Spasoje Tešanovič 44 33 11 107 50 1559 1200 7. Fredi Vodušek 38 31 7 99 39 1399 1051 8. Vojteh Štor 43 31 12 97 60 1502 1314 9. Vlado Potočnik 45 31 14 104 66 1680 1454 10. Tomaž Možek 30 29 1 88 11 1065 642 11. Aleš Knez 40 25 15 83 60 1319 1181 12. Robert Dornik 45 25 20 98 71 1606 1430 13. Iztok Zupančič 45 24 21 84 78 1499 1492 14. Bojan Maselj 23 23 0 69 14 891 607 15. Slavko Kovač 32 23 9 74 41 1086 884 16. Simon Ročnik 36 23 13 82 51 1295 1101 17. Janez Škerlak 38 23 15 81 53 1225 1125 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Janko Bec 35 22 13 73 58 1207 1103 19. Jože Vodlan 36 19 17 74 62 1255 1152 20. Martin Tramšek 42 18 24 80 85 1484 1561 21. Janez Jontez 29 17 12 62 45 978 897 22. Peter Zupan 42 17 25 69 87 1347 1435 23. Živa Prezelj 35 16 19 64 71 1183 1224 24. Nedeljko Čikojević 15 14 1 44 8 548 373 25. Sebastijan Martinčič 25 14 11 47 42 814 788 26. Milan Rožič 15 13 2 40 15 562 426 27. Mirko Petek 25 12 13 43 44 783 785 28. Bogdan Petek 27 11 16 43 60 881 971 29. Andraž Zupan 34 11 23 41 77 964 1165 30. Tomaž Petrič 39 11 28 51 91 1147 1383 31. Janko Pondelak 32 9 23 39 75 963 1141 32. Viki Košar 9 8 1 26 7 335 237 33. Andrej Šmit 16 8 8 34 31 619 614 34. Alojz Lipar 45 8 37 41 119 1271 1623 35. Mitja Orožen 36 6 30 25 96 844 1262 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Rado Rednjak 7 5 2 15 8 219 208 37. Ivan Rajh 33 5 28 29 90 956 1221 38. Stane Petrič 34 5 29 38 96 1097 1379 39. Žiga Baloh 38 5 33 35 102 1024 1406 40. Anton Knap 47 5 42 29 130 1091 1673 41. Miran Hočevar 5 4 1 12 7 186 153 42. Jolanda Belavič 9 4 5 15 16 283 272 43. Jure Kreutz 12 4 8 17 29 378 451 44. Franc Dolenc 19 4 15 20 52 536 722 45. Damjan Palčič 27 3 24 24 75 750 1000 46. Matevž Polutnik 5 2 3 8 10 151 163 47. Bojan Bezgovšek 5 2 3 8 11 151 177 48. Marjan Ulaga 9 2 7 11 22 279 321 49. Primož Šlogar 1 1 0 3 0 35 24 50. Munin Mahmutovič 2 1 1 5 3 76 62 51. Tomaž Pinter 2 1 1 3 4 62 65 52. Stane Skubic 3 1 2 4 6 88 92 53. Nejc Kovačič 3 1 2 3 7 75 101 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Tilen Kozamernik 4 1 3 7 11 140 167 55. Marko Kenig 6 1 5 4 16 122 204 56. Simon Zupančič 10 1 9 9 29 274 407 57. Andrej Baloh 31 1 30 9 90 585 1064 58. Jan Bec 1 0 1 1 3 32 43 59. Vlado Blatnik 1 0 1 0 3 9 33 60. Jernej Gregl 2 0 2 0 6 25 66 61. Jože Vajdič 6 0 6 1 18 108 206 62. Edita Malik 6 0 6 1 18 88 205 63. Andrej Kitak 9 0 9 4 27 206 328 64. Boštjan Meserko 41 0 41 2 123 638 1377
Lestvica dvojic po 18. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Boris Škoberne 25 22 3 69 20 917 699 2. Silvo Vižintin 24 19 5 61 29 926 744 3. Marko Kosem 25 19 6 61 31 929 772 4. Jože Mazej 29 17 12 65 44 1038 897 5. Vojteh Štor 15 14 1 43 12 547 411 6. Bojan Maselj 15 14 1 42 15 584 473 7. Fredi Vodušek 19 14 5 47 28 727 654 8. Janez Škerlak 20 13 7 49 33 792 729 9. Iztok Zupančič 20 13 7 45 34 761 704 10. Vlado Potočnik 16 12 4 43 25 685 610 11. Tomaž Možek 16 12 4 39 27 658 573 12. Janko Bec 18 12 6 44 31 725 668 13. Robert Dornik 29 12 17 50 63 1009 1083 14. Polona Belavič 17 11 6 39 23 603 494 15. Martin Tramšek 19 11 8 42 37 716 723 16. Jože Vodlan 20 10 10 43 39 789 735 17. Slavko Kovač 16 9 7 36 27 587 583 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Peter Zupan 17 9 8 35 33 629 615 19. Aleš Knez 15 8 7 32 30 537 556 20. Simon Ročnik 10 7 3 23 13 354 324 21. Janez Jontez 7 6 1 19 5 248 181 22. Ivan Rajh 11 6 5 24 23 434 443 23. Franc Dolenc 12 6 6 25 27 486 480 24. Živa Prezelj 13 6 7 27 26 510 478 25. Nedeljko Čikojević 6 5 1 17 4 218 152 26. Sebastijan Martinčič 10 5 5 20 20 386 357 27. Spasoje Tešanovič 13 5 8 25 24 436 408 28. Andraž Zupan 15 5 10 27 35 554 589 29. Jolanda Belavič 6 4 2 14 9 217 194 30. Damjan Palčič 8 4 4 15 16 278 284 31. Milan Rožič 3 3 0 9 1 106 61 32. Rado Rednjak 3 3 0 9 3 120 98 33. Jure Kreutz 5 3 2 12 7 197 174 34. Simon Zupančič 8 3 5 14 20 285 330 35. Andrej Šmit 8 3 5 12 15 233 245 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Mirko Petek 11 3 8 12 26 314 379 37. Mitja Orožen 13 3 10 14 33 393 467 38. Tomaž Petrič 22 3 19 20 59 628 827 39. Miran Hočevar 2 2 0 6 2 82 61 40. Stane Skubic 2 2 0 6 2 82 72 41. Viki Košar 3 2 1 7 3 100 66 42. Marjan Ulaga 11 2 9 11 28 316 385 43. Janko Pondelak 13 2 11 14 34 388 478 44. Boštjan Meserko 14 2 12 8 38 309 477 45. Jurij Bezgovšek 15 2 13 15 41 447 561 46. Stane Petrič 16 2 14 15 43 439 591 47. Alojz Lipar 17 2 15 18 47 546 660 48. Anton Knap 18 2 16 9 50 416 626 49. Tilen Kozamernik 1 1 0 3 0 34 27 50. Iztok Perme 2 1 1 3 4 63 69 51. Primož Šlogar 3 1 2 5 6 96 97 52. Vlado Blatnik 3 1 2 4 6 89 93 53. Bogdan Petek 5 1 4 7 13 180 196 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Andrej Baloh 13 1 12 5 37 291 463 55. Jan Bec 1 0 1 2 3 44 52 56. Bojan Bezgovšek 1 0 1 1 3 30 40 57. Matevž Polutnik 1 0 1 0 3 21 33 58. Nejc Kovačič 1 0 1 0 3 10 33 59. Jože Vajdič 2 0 2 0 6 38 66 60. Edita Malik 2 0 2 0 6 37 66 61. Marko Kenig 2 0 2 0 6 30 65 62. Žiga Baloh 13 0 13 8 39 328 501 Obvestila lige
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1ARtisk | Aleksander Rožman s.p.SL InženiringLokal KrškoFoto RožmanPrva ligaOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeObčina BrežiceHidroelektrarne na Spodnji SaviKmetijska trgovina CerjakKjučavničarstvo DeržičFoto MolanGostilna LesPekarstvo Dean Klemenčič s.p.TUŠ market DušakBubka BarKrajevna skupnost DobovaProdaja vin: Janko in Martina MatjašičVulkanizerstvo FurlanTerme Čatež