Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2015 / 2016 skupina B
-
ELIN-RUDNIK HrastnikProsta ekipa8
ŠD Partizan Tabor3
ŠD Marija Gradectorek,13.10.20156
NTK Trbovlje B5
ESOT Rimske Toplicesreda,14.10.20158
NTK Spin Šoštanj3
ŠD Izlakepetek,16.10.20158
NTK Radeče3
Brestanicatorek,13.10.20152
Brestanica9
NTK Trbovlje Bsreda,21.10.20150
ŠD Marija Gradec11
NTK Spin Šoštanjsreda,21.10.20157
ELIN-RUDNIK Hrastnik4
ESOT Rimske Toplicečetrtek,22.10.20150
ŠD Partizan Tabor11
NTK Radečetorek,20.10.2015
ŠD IzlakeProsta ekipa7
ESOT Rimske Toplice4
Brestanicasreda,4.11.2015
ŠD Marija GradecProsta ekipa2
ŠD Partizan Tabor9
NTK Trbovlje Btorek,3.11.20152
ŠD Izlake9
ELIN-RUDNIK Hrastnikponedeljek,2.11.201511
NTK Spin Šoštanj0
NTK Radečepetek,6.11.2015
NTK RadečeProsta ekipa8
ELIN-RUDNIK Hrastnik3
Brestanicačetrtek,12.11.201510
NTK Spin Šoštanj1
NTK Trbovlje Bpetek,13.11.20154
ŠD Marija Gradec7
ŠD Izlakesreda,11.11.20150
ŠD Partizan Tabor11
ESOT Rimske Toplicetorek,10.11.20158
ŠD Izlake3
NTK Radečeponedeljek,16.11.20150
ESOT Rimske Toplice11
NTK Spin Šoštanjsreda,18.11.20152
ŠD Marija Gradec9
ELIN-RUDNIK Hrastniksreda,18.11.2015
NTK Trbovlje BProsta ekipa7
Brestanica4
ŠD Partizan Taborsreda,18.11.201511
ELIN-RUDNIK Hrastnik0
ŠD Partizan Taborčetrtek,26.11.2015
ESOT Rimske TopliceProsta ekipa11
NTK Radeče0
ŠD Marija Gradectorek,24.11.201511
NTK Spin Šoštanj0
Brestanicapetek,27.11.20157
ŠD Izlake4
NTK Trbovlje Bponedeljek,23.11.20154
ŠD Marija Gradec7
NTK Trbovlje Bsreda,2.12.2015
BrestanicaProsta ekipa3
NTK Radeče8
ELIN-RUDNIK Hrastniktorek,1.12.20157
ŠD Izlake4
ESOT Rimske Topliceponedeljek,30.11.20150
ŠD Partizan Tabor11
NTK Spin Šoštanjtorek,1.12.20157
ŠD Izlake4
Brestanicaponedeljek,7.12.20158
NTK Trbovlje B3
NTK Radečesreda,9.12.2015
ŠD Partizan TaborProsta ekipa11
ESOT Rimske Toplice0
ŠD Marija Gradecsreda,9.12.20157
ELIN-RUDNIK Hrastnik4
NTK Spin Šoštanjčetrtek,10.12.20150
ŠD Partizan Tabor11
ŠD Izlaketorek,15.12.20153
NTK Trbovlje B8
ELIN-RUDNIK Hrastniksreda,16.12.20152
ŠD Marija Gradec9
Brestanicasreda,16.12.2015
NTK Spin ŠoštanjProsta ekipa6
NTK Radeče5
ESOT Rimske Toplicetorek,15.12.20151
ŠD Izlake10
NTK Spin Šoštanjponedeljek,11.1.20163
Brestanica8
NTK Radečesreda,13.1.2016
ELIN-RUDNIK Hrastnik
Stanje lestvice po 10. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. ELIN-RUDNIK Hrastnik 8 8 0 67 21 16 2. NTK Spin Šoštanj 9 8 1 87 12 16 3. ŠD Izlake 9 6 3 53 46 12 4. NTK Trbovlje B 9 5 4 52 47 10 5. NTK Radeče 9 5 4 53 46 10 6. ESOT Rimske Toplice 9 4 5 53 46 8 7. Brestanica 9 2 7 35 64 4 8. ŠD Partizan Tabor 9 1 8 19 80 2 9. ŠD Marija Gradec 9 1 8 21 78 2
Lestvica posameznikov po 10. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Vojteh Urbajs 22 20 2 61 9 755 478 2. Jože Mazej 23 20 3 60 9 737 379 3. Aleš Knez 27 20 7 67 34 1008 824 4. Jure Avberšek 20 19 1 58 13 750 513 5. Tomaž Možek 20 17 3 57 13 720 457 6. Marko Avberšek 20 17 3 54 18 729 550 7. Janez Jontez 27 17 10 57 40 923 835 8. Aljaž Klenovšek 18 16 2 49 14 655 507 9. Jure Kreutz 24 15 9 52 33 812 723 10. Alojz Medvešek 21 13 8 43 32 700 653 11. Martin Tramšek 27 13 14 42 51 799 852 12. Spasoje Tešanovič 14 12 2 38 7 482 299 13. Janko Bec 22 12 10 45 35 748 712 14. Iztok Zupančič 23 12 11 49 41 864 800 15. Peter Zupan 21 11 10 39 34 657 635 16. Živa Prezelj 21 10 11 37 38 679 671 17. Alojz Lipar 27 10 17 35 60 786 940 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Rok Oplotnik 9 9 0 27 3 334 203 19. Jože Vodlan 14 7 7 24 27 445 464 20. Andraž Zupan 16 7 9 22 30 448 477 21. Franc Dolenc 9 6 3 20 16 347 323 22. Jurij Klenovšek 10 6 4 24 15 388 325 23. Bogdan Petek 13 6 7 21 26 418 464 24. Sebastijan Martinčič 14 6 8 22 26 417 430 25. Žiga Baloh 16 6 10 23 35 507 543 26. Ivan Rajh 21 6 15 27 52 649 782 27. Damjan Palčič 20 5 15 24 46 547 694 28. Anton Knap 23 5 18 25 56 656 847 29. Mitja Orožen 23 5 18 19 58 597 808 30. Mirko Petek 10 4 6 16 21 295 349 31. Stane Petrič 16 4 12 17 38 453 540 32. Andrej Baloh 21 4 17 16 56 496 738 33. Jolanda Belavič 3 3 0 9 1 107 50 34. Primož Dobravc 5 3 2 10 10 174 176 35. Marjan Ulaga 2 2 0 6 0 66 34 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Franc Kaše 5 2 3 7 10 151 152 37. Matevž Polutnik 7 2 5 13 17 261 285 38. Branko Šketako 8 2 6 7 20 210 260 39. Aleš Romih 16 2 14 16 44 455 628 40. Roman Bergant 27 2 25 11 75 586 924 41. Franc Fajdiga 1 1 0 3 0 33 18 42. Tomaž Omerzel 4 1 3 5 9 102 127 43. Andrej Bezjak 1 0 1 2 3 51 50 44. Simon Zupančič 1 0 1 0 3 30 41 45. Marko Kenig 1 0 1 0 3 19 33 46. Janko Pondelak 1 0 1 0 3 13 33 47. Vlado Blatnik 2 0 2 0 6 36 67 48. Bojan Bezgovšek 3 0 3 0 9 56 99 49. Tilen Kozamernik 3 0 3 0 9 53 99 50. Jože Vajdič 3 0 3 0 9 28 99 51. Tomaž Pinter 4 0 4 2 12 106 155 52. David Sluga 4 0 4 1 12 71 141 53. Boštjan Meserko 7 0 7 0 21 108 231
Lestvica dvojic po 10. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Tomaž Možek 13 11 2 36 12 492 370 2. Rok Oplotnik 9 8 1 25 9 353 282 3. Jure Avberšek 8 7 1 22 8 307 241 4. Iztok Zupančič 10 7 3 26 12 379 316 5. Jože Mazej 10 7 3 25 11 358 274 6. Spasoje Tešanovič 6 6 0 18 3 220 131 7. Marko Avberšek 7 6 1 20 7 291 213 8. Branko Šketako 8 6 2 21 10 312 246 9. Peter Zupan 9 6 3 22 15 372 305 10. Janez Jontez 12 6 6 22 20 393 381 11. Aleš Knez 12 5 7 22 26 429 445 12. Martin Tramšek 13 5 8 20 29 439 471 13. Jure Kreutz 14 5 9 21 33 457 531 14. Vojteh Urbajs 5 4 1 13 5 182 137 15. Živa Prezelj 5 4 1 12 8 198 173 16. Damjan Palčič 7 4 3 14 13 244 222 17. Jože Vodlan 8 4 4 14 15 270 262 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Alojz Medvešek 8 4 4 14 18 290 291 19. Andraž Zupan 8 4 4 13 17 260 284 20. Janko Bec 9 4 5 15 19 296 321 21. Alojz Lipar 12 4 8 18 25 368 414 22. Jolanda Belavič 3 3 0 9 0 99 42 23. Mirko Petek 4 3 1 10 8 163 160 24. Jurij Bezgovšek 6 3 3 11 10 190 193 25. Ivan Rajh 7 3 4 11 15 224 246 26. Simon Zupančič 2 2 0 6 1 83 56 27. Janko Pondelak 2 2 0 6 1 74 43 28. Sebastijan Martinčič 3 2 1 8 3 107 77 29. Aljaž Klenovšek 3 2 1 7 5 110 106 30. Matevž Polutnik 4 2 2 9 7 154 138 31. Jurij Klenovšek 4 2 2 9 8 148 150 32. Franc Dolenc 4 2 2 7 7 123 120 33. Žiga Baloh 5 2 3 8 10 151 152 34. Mitja Orožen 8 2 6 11 21 244 323 35. Andrej Baloh 10 2 8 8 26 256 334 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Bojan Bezgovšek 1 1 0 3 0 35 24 37. Franc Kaše 1 1 0 3 0 33 21 38. Marjan Ulaga 1 1 0 3 1 41 29 39. Bogdan Petek 2 1 1 5 5 87 86 40. Franc Bartol 2 1 1 4 3 62 56 41. Franc Fajdiga 2 1 1 4 3 59 57 42. Andrej Bezjak 2 1 1 3 3 58 48 43. Stane Skubic 2 1 1 3 3 55 52 44. Vlado Blatnik 4 1 3 4 11 123 153 45. Anton Knap 7 1 6 8 18 188 262 46. Roman Bergant 12 1 11 7 34 269 424 47. Edita Malik 1 0 1 1 3 19 40 48. Tilen Kozamernik 1 0 1 0 3 19 33 49. Primož Dobravc 2 0 2 3 6 83 91 50. Tomaž Omerzel 2 0 2 1 6 47 75 51. Jože Vajdič 2 0 2 0 6 26 66 52. Aleš Romih 3 0 3 2 9 78 123 53. David Sluga 4 0 4 3 12 113 165 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Boštjan Meserko 4 0 4 2 12 81 149 55. Stane Petrič 7 0 7 4 21 158 266 Obvestila lige
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Krajevna skupnost DobovaBubka BarLokal KrškoOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeTUŠ market DušakKmetijska trgovina CerjakKjučavničarstvo DeržičTerme ČatežPrva ligaGostilna LesSL InženiringFoto RožmanHidroelektrarne na Spodnji SaviObčina BrežiceVulkanizerstvo FurlanARtisk | Aleksander Rožman s.p.Prodaja vin: Janko in Martina MatjašičFoto MolanPekarstvo Dean Klemenčič s.p.