Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2015 / 2016 skupina B
-
ELIN-RUDNIK HrastnikProsta ekipa8
ŠD Partizan Tabor3
ŠD Marija Gradectorek,13.10.20156
NTK Trbovlje B5
ESOT Rimske Toplicesreda,14.10.20158
NTK Spin Šoštanj3
ŠD Izlakepetek,16.10.20158
NTK Radeče3
Brestanicatorek,13.10.20152
Brestanica9
NTK Trbovlje Bsreda,21.10.20150
ŠD Marija Gradec11
NTK Spin Šoštanjsreda,21.10.20157
ELIN-RUDNIK Hrastnik4
ESOT Rimske Toplicečetrtek,22.10.20150
ŠD Partizan Tabor11
NTK Radečetorek,20.10.2015
ŠD IzlakeProsta ekipa7
ESOT Rimske Toplice4
Brestanicasreda,4.11.2015
ŠD Marija GradecProsta ekipa2
ŠD Partizan Tabor9
NTK Trbovlje Btorek,3.11.20152
ŠD Izlake9
ELIN-RUDNIK Hrastnikponedeljek,2.11.201511
NTK Spin Šoštanj0
NTK Radečepetek,6.11.2015
NTK RadečeProsta ekipa8
ELIN-RUDNIK Hrastnik3
Brestanicačetrtek,12.11.201510
NTK Spin Šoštanj1
NTK Trbovlje Bpetek,13.11.20154
ŠD Marija Gradec7
ŠD Izlakesreda,11.11.20150
ŠD Partizan Tabor11
ESOT Rimske Toplicetorek,10.11.20158
ŠD Izlake3
NTK Radečeponedeljek,16.11.20150
ESOT Rimske Toplice11
NTK Spin Šoštanjsreda,18.11.20152
ŠD Marija Gradec9
ELIN-RUDNIK Hrastniksreda,18.11.2015
NTK Trbovlje BProsta ekipa7
Brestanica4
ŠD Partizan Taborsreda,18.11.201511
ELIN-RUDNIK Hrastnik0
ŠD Partizan Taborčetrtek,26.11.2015
ESOT Rimske TopliceProsta ekipa11
NTK Radeče0
ŠD Marija Gradectorek,24.11.201511
NTK Spin Šoštanj0
Brestanicapetek,27.11.20157
ŠD Izlake4
NTK Trbovlje Bponedeljek,23.11.20154
ŠD Marija Gradec7
NTK Trbovlje Bsreda,2.12.2015
BrestanicaProsta ekipa3
NTK Radeče8
ELIN-RUDNIK Hrastniktorek,1.12.20157
ŠD Izlake4
ESOT Rimske Topliceponedeljek,30.11.20150
ŠD Partizan Tabor11
NTK Spin Šoštanjtorek,1.12.20157
ŠD Izlake4
Brestanicaponedeljek,7.12.20158
NTK Trbovlje B3
NTK Radečesreda,9.12.2015
ŠD Partizan Tabor
Stanje lestvice po 8. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. ELIN-RUDNIK Hrastnik 7 7 0 59 18 14 2. NTK Spin Šoštanj 8 7 1 77 11 14 3. ŠD Izlake 7 5 2 41 36 10 4. NTK Trbovlje B 7 5 2 44 33 10 5. ESOT Rimske Toplice 7 3 4 42 35 6 6. NTK Radeče 7 3 4 39 38 6 7. Brestanica 7 1 6 23 54 2 8. ŠD Partizan Tabor 7 1 6 14 63 2 9. ŠD Marija Gradec 7 0 7 13 64 0
Lestvica posameznikov po 8. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Jože Mazej 21 18 3 54 9 671 337 2. Vojteh Urbajs 19 17 2 52 9 655 426 3. Jure Avberšek 17 16 1 49 10 634 422 4. Aljaž Klenovšek 18 16 2 49 14 655 507 5. Aleš Knez 21 15 6 50 27 770 634 6. Janez Jontez 21 15 6 49 26 736 624 7. Tomaž Možek 15 14 1 44 7 533 318 8. Marko Avberšek 17 14 3 45 14 597 446 9. Spasoje Tešanovič 13 12 1 36 4 437 255 10. Jure Kreutz 18 11 7 38 26 609 544 11. Iztok Zupančič 20 11 9 44 33 761 676 12. Peter Zupan 17 10 7 31 25 508 480 13. Alojz Medvešek 18 10 8 34 29 578 562 14. Martin Tramšek 21 10 11 33 38 605 645 15. Janko Bec 17 9 8 32 27 541 530 16. Rok Oplotnik 7 7 0 21 2 260 165 17. Živa Prezelj 15 7 8 26 26 465 464 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Franc Dolenc 9 6 3 20 16 347 323 19. Jože Vodlan 12 6 6 20 23 380 384 20. Bogdan Petek 13 6 7 21 26 418 464 21. Alojz Lipar 21 6 15 23 50 572 734 22. Jurij Klenovšek 7 5 2 19 9 279 212 23. Stane Petrič 13 4 9 17 29 387 441 24. Ivan Rajh 17 4 13 19 44 497 630 25. Jolanda Belavič 3 3 0 9 1 107 50 26. Sebastijan Martinčič 8 3 5 12 15 234 244 27. Andraž Zupan 10 3 7 10 22 264 324 28. Žiga Baloh 13 3 10 14 33 392 462 29. Andrej Baloh 16 3 13 11 43 361 569 30. Mitja Orožen 17 3 14 12 43 407 578 31. Anton Knap 18 3 15 15 47 466 663 32. Marjan Ulaga 2 2 0 6 0 66 34 33. Mirko Petek 4 2 2 6 7 110 115 34. Franc Kaše 5 2 3 7 10 151 152 35. Matevž Polutnik 6 2 4 13 14 247 251 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Branko Šketako 7 2 5 6 17 180 217 37. Damjan Palčič 16 2 14 15 43 426 606 38. Roman Bergant 21 2 19 9 57 455 703 39. Franc Fajdiga 1 1 0 3 0 33 18 40. Primož Dobravc 3 1 2 4 8 91 114 41. Tomaž Omerzel 4 1 3 5 9 102 127 42. Aleš Romih 12 1 11 10 34 310 460 43. Simon Zupančič 1 0 1 0 3 30 41 44. Marko Kenig 1 0 1 0 3 19 33 45. Janko Pondelak 1 0 1 0 3 13 33 46. Vlado Blatnik 2 0 2 0 6 36 67 47. David Sluga 2 0 2 0 6 29 66 48. Tomaž Pinter 3 0 3 2 9 88 122 49. Tilen Kozamernik 3 0 3 0 9 53 99 50. Jože Vajdič 3 0 3 0 9 28 99 51. Boštjan Meserko 7 0 7 0 21 108 231
Lestvica dvojic po 8. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Tomaž Možek 10 9 1 28 9 379 295 2. Iztok Zupančič 8 7 1 22 6 291 220 3. Jure Avberšek 7 6 1 19 6 256 194 4. Rok Oplotnik 7 6 1 19 8 277 226 5. Peter Zupan 8 6 2 20 12 327 259 6. Jože Mazej 9 6 3 22 9 313 233 7. Spasoje Tešanovič 5 5 0 15 1 175 90 8. Marko Avberšek 6 5 1 17 5 240 166 9. Branko Šketako 7 5 2 18 9 269 212 10. Martin Tramšek 10 5 5 17 20 339 345 11. Jože Vodlan 7 4 3 14 12 248 229 12. Janez Jontez 8 4 4 15 12 252 234 13. Aleš Knez 9 4 5 16 18 307 309 14. Jolanda Belavič 3 3 0 9 0 99 42 15. Vojteh Urbajs 4 3 1 10 5 149 115 16. Živa Prezelj 4 3 1 9 6 148 126 17. Jurij Bezgovšek 5 3 2 10 7 154 151 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Damjan Palčič 6 3 3 11 13 211 212 19. Alojz Medvešek 7 3 4 11 16 241 243 20. Janko Bec 7 3 4 10 15 211 247 21. Alojz Lipar 8 3 5 13 16 246 272 22. Jure Kreutz 11 3 8 14 28 345 417 23. Simon Zupančič 2 2 0 6 1 83 56 24. Matevž Polutnik 3 2 1 8 4 120 95 25. Aljaž Klenovšek 3 2 1 7 5 110 106 26. Mirko Petek 3 2 1 7 6 117 115 27. Jurij Klenovšek 4 2 2 9 8 148 150 28. Franc Dolenc 4 2 2 7 7 123 120 29. Ivan Rajh 5 2 3 7 11 154 170 30. Andrej Baloh 8 2 6 8 20 221 268 31. Janko Pondelak 1 1 0 3 0 33 14 32. Sebastijan Martinčič 1 1 0 3 0 33 18 33. Franc Kaše 1 1 0 3 0 33 21 34. Marjan Ulaga 1 1 0 3 1 41 29 35. Bogdan Petek 2 1 1 5 5 87 86 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Franc Bartol 2 1 1 4 3 62 56 37. Franc Fajdiga 2 1 1 4 3 59 57 38. Stane Skubic 2 1 1 3 3 55 52 39. Vlado Blatnik 3 1 2 4 8 99 118 40. Žiga Baloh 4 1 3 5 10 118 137 41. Andraž Zupan 5 1 4 4 13 130 179 42. Mitja Orožen 6 1 5 6 17 154 236 43. Roman Bergant 10 1 9 7 28 245 358 44. Primož Dobravc 1 0 1 1 3 35 42 45. Edita Malik 1 0 1 1 3 19 40 46. Tilen Kozamernik 1 0 1 0 3 19 33 47. David Sluga 2 0 2 2 6 60 90 48. Tomaž Omerzel 2 0 2 1 6 47 75 49. Jože Vajdič 2 0 2 0 6 26 66 50. Aleš Romih 3 0 3 2 9 78 123 51. Boštjan Meserko 4 0 4 2 12 81 149 52. Anton Knap 6 0 6 5 18 155 237 53. Stane Petrič 6 0 6 4 18 144 233 Obvestila lige
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Foto RožmanTUŠ market DušakProdaja vin: Janko in Martina MatjašičPrva ligaHidroelektrarne na Spodnji SaviBubka BarOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičeLokal KrškoKrajevna skupnost DobovaGostilna LesFoto MolanObčina BrežiceKjučavničarstvo DeržičKmetijska trgovina CerjakVulkanizerstvo FurlanARtisk | Aleksander Rožman s.p.Terme ČatežSL InženiringPekarstvo Dean Klemenčič s.p.