+


Liga



Statistika dvojice: Boris Škoberne


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Boris Škoberne 22 4 18 25 59 659 840

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
14.kolo NTK Dobova : Cinkarna Celje Andrej Brili /
Damir Škerl
Vojteh Štor /
Boris Škoberne
11 : 9 9 : 11 10 : 12 11 : 9 10 : 12 2 : 3
14.kolo NTK Dobova : Cinkarna Celje Andrej Brili /
Primož Gajšek
Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
11 : 6 4 : 11 11 : 9 11 : 7 3 : 1
13.kolo Cinkarna Celje : ELIN-RUDNIK Hrastnik A Boris Škoberne /
Gorazd Štor
Rok Oplotnik /
Aljaž Klenovšek
9 : 11 11 : 13 11 : 9 12 : 10 13 : 11 3 : 2
13.kolo Cinkarna Celje : ELIN-RUDNIK Hrastnik A Aleksander Sašo Ivanovski /
Boris Škoberne
Rok Oplotnik /
Vojteh Urbajs
4 : 11 14 : 12 7 : 11 8 : 11 1 : 3
12.kolo NTK Rogaška : Cinkarna Celje Krešimir Maras /
Miran Filipančič
Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
11 : 7 11 : 7 10 : 12 11 : 7 3 : 1
12.kolo NTK Rogaška : Cinkarna Celje Tomaž Limbek /
Robi Krnjak
Vojteh Štor /
Boris Škoberne
7 : 11 11 : 9 9 : 11 11 : 4 11 : 6 3 : 2
11.kolo NTK Tempo Velenje B : Cinkarna Celje Fredi Vodušek /
Janez Škerlak
Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
11 : 7 11 : 9 7 : 11 11 : 8 3 : 1
11.kolo NTK Tempo Velenje B : Cinkarna Celje Tadej Vodušek /
Erih Gunther
Boris Škoberne /
Vojteh Štor
11 : 7 11 : 0 11 : 8 3 : 0
9.kolo Cinkarna Celje : NTK Trbovlje A Boris Škoberne /
Vojteh Štor
Blaž Vodlan /
Andrej Potrbin
6 : 11 9 : 11 3 : 11 0 : 3
9.kolo Cinkarna Celje : NTK Trbovlje A Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
Blaž Vodlan /
Edvard Vecko
6 : 11 5 : 11 3 : 11 0 : 3
8.kolo Cinkarna Celje : NTK Tempo Velenje A Vojteh Štor /
Boris Škoberne
Ivan Zera /
Janez Pejovnik
8 : 11 7 : 11 6 : 11 0 : 3
8.kolo Cinkarna Celje : NTK Tempo Velenje A Aleksander Sašo Ivanovski /
Boris Škoberne
Ivan Zera /
Zoran Gajšek
9 : 11 4 : 11 6 : 11 0 : 3
7.kolo Cinkarna Celje : NTK Dobova Vojteh Štor /
Boris Škoberne
Andrej Brili /
Primož Gajšek
4 : 11 6 : 11 11 : 6 9 : 11 1 : 3
7.kolo Cinkarna Celje : NTK Dobova Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
Primož Gajšek /
Damir Škerl
5 : 11 4 : 11 8 : 11 0 : 3
6.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik A : Cinkarna Celje Rok Oplotnik /
Primož Pevcin
Gorazd Štor /
Boris Škoberne
6 : 11 6 : 11 6 : 11 0 : 3
6.kolo ELIN-RUDNIK Hrastnik A : Cinkarna Celje Rok Oplotnik /
Vojteh Urbajs
Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
11 : 5 6 : 11 7 : 11 11 : 5 11 : 8 3 : 2
5.kolo Cinkarna Celje : NTK Rogaška Aleksander Sašo Ivanovski /
Boris Škoberne
Krešimir Maras /
Miran Filipančič
4 : 11 11 : 2 4 : 11 7 : 11 1 : 3
5.kolo Cinkarna Celje : NTK Rogaška Vojteh Štor /
Boris Škoberne
Riki Lešnik /
Tomaž Limbek
0 : 11 11 : 4 11 : 2 11 : 9 3 : 1
4.kolo Cinkarna Celje : NTK Tempo Velenje B Vojteh Štor /
Boris Škoberne
Fredi Vodušek /
Erih Gunther
11 : 6 7 : 11 6 : 11 6 : 11 1 : 3
4.kolo Cinkarna Celje : NTK Tempo Velenje B Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
Tadej Vodušek /
Erih Gunther
2 : 11 5 : 11 4 : 11 0 : 3
2.kolo NTK Trbovlje A : Cinkarna Celje Andrej Potrbin /
Edvin Ibrahimovič
Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
7 : 11 11 : 13 11 : 5 11 : 7 14 : 12 3 : 2
2.kolo NTK Trbovlje A : Cinkarna Celje Edvard Vecko /
Branko Forte
Vojteh Štor /
Boris Škoberne
11 : 9 11 : 5 11 : 6 3 : 0