+


Liga



Statistika dvojice: Aleksander Sašo Ivanovski


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Aleksander Sašo Ivanovski 19 8 11 37 38 721 731

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
18.kolo NTK Vrhovo : Cinkarna Celje Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
3 : 2
16.kolo Cinkarna Celje : NTK Tempo Velenje B Aleksander Sašo Ivanovski /
Matevž Žgank
Fredi Vodušek /
Janez Škerlak
3 : 1
14.kolo Cinkarna Celje : NTK Tempo Velenje A Aleksander Sašo Ivanovski /
Dejan Fridrih
Janez Pejovnik /
Ivan Zera
1 : 3
13.kolo ŠD Izlake A : Cinkarna Celje Tomaž Možek /
Damjan Palčič
Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
1 : 3
12.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : Cinkarna Celje Luka Selan /
Rok Oplotnik
Aleksander Sašo Ivanovski /
Aleksander Poropat
3 : 2
12.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : Cinkarna Celje Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
3 : 1
10.kolo ESOT Rimske Toplice : Cinkarna Celje Bogdan Petek /
Mirko Petek
Aleksander Sašo Ivanovski /
Boris Škoberne
0 : 3
9.kolo Cinkarna Celje : NTK Vrhovo Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
Silvo Vižintin /
Damjan Krulc
0 : 3
8.kolo NTK Dobova : Cinkarna Celje Andrej Brili /
Damir Škerl
Aleksander Sašo Ivanovski /
Dejan Fridrih
3 : 1
7.kolo NTK Tempo Velenje B : Cinkarna Celje Fredi Vodušek /
Jusuf Salkič
Aleksander Poropat /
Aleksander Sašo Ivanovski
0 : 3
7.kolo NTK Tempo Velenje B : Cinkarna Celje Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
Aleksander Sašo Ivanovski /
Dejan Fridrih
3 : 1
6.kolo Cinkarna Celje : NTK Rogaška Crystal Aleksander Poropat /
Aleksander Sašo Ivanovski
Miran Filipančič /
Miran Filipančič
3 : 0
6.kolo Cinkarna Celje : NTK Rogaška Crystal Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
Tomaž Limbek /
Zoran Bračun
3 : 0
5.kolo NTK Tempo Velenje A : Cinkarna Celje Ivan Zera /
Janez Pejovnik
Matej Cvetko /
Aleksander Sašo Ivanovski
3 : 0
4.kolo Cinkarna Celje : ŠD Izlake A Aleksander Sašo Ivanovski /
Dejan Fridrih
Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
2 : 3
3.kolo Cinkarna Celje : Elin Rudnik Hrastnik A Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
Rok Oplotnik /
Vojteh Urbajs
2 : 3
2.kolo NTK Trbovlje A : Cinkarna Celje Andrej Potrbin /
Edvin Ibrahimovič
Aleksander Poropat /
Aleksander Sašo Ivanovski
3 : 1
2.kolo NTK Trbovlje A : Cinkarna Celje Edvard Vecko /
Darjan Vizjak
Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
2 : 3
1.kolo Cinkarna Celje : ESOT Rimske Toplice Aleksander Sašo Ivanovski /
Boris Škoberne
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 1