+


Liga



Statistika dvojice: Aleš Knez


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Aleš Knez 26 0 26 14 78 684 987

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
18.kolo NTK Dobova : ESOT Rimske Toplice Primož Gajšek /
Andrej Brili
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 1
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Aljaž Klenovšek /
Luka Selan
Mirko Petek /
Aleš Knez
3 : 0
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Rok Oplotnik /
Luka Selan
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 0
16.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Trbovlje A Marjan Ulaga /
Aleš Knez
Branko Forte /
Edvin Ibrahimovič
0 : 3
16.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Trbovlje A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Edvard Vecko /
Branko Forte
0 : 3
15.kolo ŠD Izlake A : ESOT Rimske Toplice Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 0
14.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Vrhovo Martin Tramšek /
Aleš Knez
Silvo Vižintin /
Damjan Krulc
2 : 3
13.kolo NTK Tempo Velenje A : ESOT Rimske Toplice Ivan Zera /
Simon Ročnik
Aleš Knez /
Mirko Petek
3 : 1
13.kolo NTK Tempo Velenje A : ESOT Rimske Toplice Janez Pejovnik /
Ivan Zera
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 0
12.kolo NTK Tempo Velenje B : ESOT Rimske Toplice Tadej Vodušek /
Janez Škerlak
Mirko Petek /
Aleš Knez
3 : 1
12.kolo NTK Tempo Velenje B : ESOT Rimske Toplice Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 1
11.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Rogaška Crystal Marjan Ulaga /
Aleš Knez
Miran Filipančič /
Tomaž Limbek
2 : 3
10.kolo ESOT Rimske Toplice : Cinkarna Celje Martin Tramšek /
Aleš Knez
Boris Škoberne /
Dejan Fridrih
0 : 3
9.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Dobova Martin Tramšek /
Aleš Knez
Primož Gajšek /
Andrej Brili
1 : 3
8.kolo ESOT Rimske Toplice : Elin Rudnik Hrastnik A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Rok Oplotnik /
Aljaž Klenovšek
1 : 3
7.kolo NTK Trbovlje A : ESOT Rimske Toplice Edvard Vecko /
Edvin Ibrahimovič
Aleš Knez /
Marjan Ulaga
3 : 0
7.kolo NTK Trbovlje A : ESOT Rimske Toplice Andrej Potrbin /
Edvin Ibrahimovič
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 1
6.kolo ESOT Rimske Toplice : ŠD Izlake A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
0 : 3
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Damjan Krulc /
Marko Kosem
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 0
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Aleš Knez /
Bogdan Petek
3 : 0
4.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Zoran Gajšek /
Janez Pejovnik
1 : 3
3.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje B Martin Tramšek /
Aleš Knez
Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
0 : 3
2.kolo NTK Rogaška Crystal : ESOT Rimske Toplice Damijan Novakovič /
Tomaž Limbek
Mirko Petek /
Aleš Knez
3 : 1
2.kolo NTK Rogaška Crystal : ESOT Rimske Toplice Tomaž Limbek /
Zoran Bračun
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 0
1.kolo Cinkarna Celje : ESOT Rimske Toplice Boris Škoberne /
Dejan Fridrih
Bogdan Petek /
Aleš Knez
3 : 0
1.kolo Cinkarna Celje : ESOT Rimske Toplice Aleksander Sašo Ivanovski /
Boris Škoberne
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 1