+


Liga



Statistika dvojice: Aljaž Klenovšek


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Aljaž Klenovšek 17 7 10 26 39 602 648

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Aljaž Klenovšek /
Luka Selan
Mirko Petek /
Aleš Knez
3 : 0
16.kolo ŠD Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Dobova Aljaž Klenovšek /
Luka Selan
Damir Škerl /
Andrej Brili
0 : 3
15.kolo NTK Trbovlje A : Elin Rudnik Hrastnik A Branko Forte /
Edvin Ibrahimovič
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
3 : 1
14.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ŠD Izlake A Aljaž Klenovšek /
Andrej Kovač
Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
1 : 3
13.kolo NTK Vrhovo : Elin Rudnik Hrastnik A Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
2 : 3
12.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : Cinkarna Celje Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
3 : 1
11.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Tempo Velenje B Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
2 : 3
10.kolo NTK Rogaška Crystal : Elin Rudnik Hrastnik A Riki Lešnik /
Tomaž Limbek
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
1 : 3
9.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Tempo Velenje A Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
Ivan Zera /
Zoran Gajšek
0 : 3
8.kolo ESOT Rimske Toplice : Elin Rudnik Hrastnik A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Rok Oplotnik /
Aljaž Klenovšek
1 : 3
7.kolo NTK Dobova : ŠD Elin Rudnik Hrastnik A Andrej Brili /
Damir Škerl
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
3 : 1
5.kolo ŠD Izlake A : Elin Rudnik Hrastnik A Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
3 : 0
4.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Vrhovo Aljaž Klenovšek /
Rok Oplotnik
Marko Kosem /
Damjan Krulc
3 : 2
3.kolo Cinkarna Celje : Elin Rudnik Hrastnik A Boris Škoberne /
Dejan Fridrih
Rok Oplotnik /
Aljaž Klenovšek
2 : 3
2.kolo NTK Tempo Velenje B : Elin Rudnik Hrastnik A Tadej Vodušek /
Jusuf Salkič
Aleš Kovač /
Aljaž Klenovšek
3 : 0
2.kolo NTK Tempo Velenje B : Elin Rudnik Hrastnik A Tadej Vodušek /
Janez Škerlak
Aljaž Klenovšek /
Vojteh Urbajs
3 : 0
1.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Rogaška Crystal Rok Oplotnik /
Aljaž Klenovšek
Zoran Bračun /
Tomaž Limbek
0 : 3