+


Liga



Statistika dvojice: Damjan Krulc


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Damjan Krulc 24 13 11 48 41 797 830

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
18.kolo NTK Vrhovo : Cinkarna Celje Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Boris Škoberne /
Aleksander Sašo Ivanovski
3 : 2
17.kolo NTK Tempo Velenje B : NTK Vrhovo Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
3 : 0
16.kolo NTK Vrhovo : NTK Rogaška Crystal Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Tomaž Limbek /
Zoran Bračun
2 : 3
15.kolo NTK Tempo Velenje A : NTK Vrhovo Ivan Zera /
Zoran Gajšek
Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
3 : 1
14.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Vrhovo Mirko Petek /
Marjan Ulaga
Damjan Krulc /
Vlado Potočnik
1 : 3
14.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Vrhovo Martin Tramšek /
Aleš Knez
Silvo Vižintin /
Damjan Krulc
2 : 3
13.kolo NTK Vrhovo : Elin Rudnik Hrastnik A Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
2 : 3
12.kolo NTK Trbovlje A : NTK Vrhovo Edvin Ibrahimovič /
Branko Forte
Ni Igralca /
Damjan Krulc
3 : 0
11.kolo NTK Vrhovo : ŠD Izlake A Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
3 : 0
10.kolo NTK Dobova : NTK Vrhovo Gregor Baškovč /
Primož Gajšek
Vlado Potočnik /
Damjan Krulc
3 : 0
10.kolo NTK Dobova : NTK Vrhovo Damir Škerl /
Primož Gajšek
Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
1 : 3
9.kolo Cinkarna Celje : NTK Vrhovo Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
Silvo Vižintin /
Damjan Krulc
0 : 3
8.kolo NTK Vrhovo : NTK Tempo Velenje B Marko Kosem /
Damjan Krulc
Jusuf Salkič /
Fredi Vodušek
1 : 3
8.kolo NTK Vrhovo : NTK Tempo Velenje B Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Fredi Vodušek /
Janez Škerlak
3 : 1
7.kolo NTK Rogaška Crystal : NTK Vrhovo Miran Filipančič /
Krešimir Maras
Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
3 : 0
6.kolo NTK Vrhovo : NTK Tempo Velenje A Damjan Krulc /
Marko Kosem
Ivan Zera /
Janez Pejovnik
1 : 3
6.kolo NTK Vrhovo : NTK Tempo Velenje A Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Ivan Zera /
Zoran Gajšek
3 : 1
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Damjan Krulc /
Marko Kosem
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 0
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Aleš Knez /
Bogdan Petek
3 : 0
4.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Vrhovo Aljaž Klenovšek /
Rok Oplotnik
Marko Kosem /
Damjan Krulc
3 : 2
4.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Vrhovo Rok Oplotnik /
Luka Selan
Silvo Vižintin /
Damjan Krulc
0 : 3
2.kolo ŠD Izlake A : NTK Vrhovo Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
Vlado Potočnik /
Damjan Krulc
3 : 0
2.kolo ŠD Izlake A : NTK Vrhovo Damjan Palčič /
Iztok Zupančič
Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
0 : 3
1.kolo NTK Vrhovo : NTK Dobova Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Primož Gajšek /
Damir Škerl
3 : 0