+


Liga



Statistika dvojice: Luka Selan


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Luka Selan 22 13 9 44 39 798 785

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Aljaž Klenovšek /
Luka Selan
Mirko Petek /
Aleš Knez
3 : 0
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Rok Oplotnik /
Luka Selan
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 0
16.kolo ŠD Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Dobova Aljaž Klenovšek /
Luka Selan
Damir Škerl /
Andrej Brili
0 : 3
16.kolo ŠD Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Dobova Rok Oplotnik /
Luka Selan
Gregor Baškovč /
Primož Gajšek
3 : 0
15.kolo NTK Trbovlje A : Elin Rudnik Hrastnik A Branko Forte /
Edvin Ibrahimovič
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
3 : 1
15.kolo NTK Trbovlje A : Elin Rudnik Hrastnik A Edvard Vecko /
Branko Forte
Luka Selan /
Rok Oplotnik
3 : 0
14.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ŠD Izlake A Rok Oplotnik /
Luka Selan
Damjan Palčič /
Iztok Zupančič
3 : 1
13.kolo NTK Vrhovo : Elin Rudnik Hrastnik A Vlado Potočnik /
Silvo Vižintin
Rok Oplotnik /
Luka Selan
1 : 3
13.kolo NTK Vrhovo : Elin Rudnik Hrastnik A Damjan Krulc /
Silvo Vižintin
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
2 : 3
12.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : Cinkarna Celje Luka Selan /
Rok Oplotnik
Aleksander Sašo Ivanovski /
Aleksander Poropat
3 : 2
12.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : Cinkarna Celje Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
Dejan Fridrih /
Aleksander Sašo Ivanovski
3 : 1
11.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Tempo Velenje B Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
2 : 3
11.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Tempo Velenje B Rok Oplotnik /
Luka Selan
Janez Škerlak /
Tadej Vodušek
3 : 2
10.kolo NTK Rogaška Crystal : Elin Rudnik Hrastnik A Riki Lešnik /
Tomaž Limbek
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
1 : 3
10.kolo NTK Rogaška Crystal : Elin Rudnik Hrastnik A Tomaž Limbek /
Zoran Bračun
Luka Selan /
Rok Oplotnik
1 : 3
9.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Tempo Velenje A Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
Ivan Zera /
Zoran Gajšek
0 : 3
9.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Tempo Velenje A Luka Selan /
Rok Oplotnik
Ivan Zera /
Janez Pejovnik
3 : 0
7.kolo NTK Dobova : ŠD Elin Rudnik Hrastnik A Andrej Brili /
Damir Škerl
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
3 : 1
6.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Trbovlje A Luka Selan /
Rok Oplotnik
Darjan Vizjak /
Branko Forte
1 : 3
5.kolo ŠD Izlake A : Elin Rudnik Hrastnik A Damjan Palčič /
Tomaž Možek
Rok Oplotnik /
Luka Selan
1 : 3
5.kolo ŠD Izlake A : Elin Rudnik Hrastnik A Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
Luka Selan /
Aljaž Klenovšek
3 : 0
4.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : NTK Vrhovo Rok Oplotnik /
Luka Selan
Silvo Vižintin /
Damjan Krulc
0 : 3