+


Liga



Statistika dvojice: Martin Tramšek


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Martin Tramšek 20 0 20 10 60 523 753

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
18.kolo NTK Dobova : ESOT Rimske Toplice Primož Gajšek /
Gregor Baškovč
Marjan Ulaga /
Martin Tramšek
3 : 1
18.kolo NTK Dobova : ESOT Rimske Toplice Primož Gajšek /
Andrej Brili
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 1
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Rok Oplotnik /
Luka Selan
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 0
16.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Trbovlje A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Edvard Vecko /
Branko Forte
0 : 3
15.kolo ŠD Izlake A : ESOT Rimske Toplice Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 0
15.kolo ŠD Izlake A : ESOT Rimske Toplice Iztok Zupančič /
Damjan Palčič
Martin Tramšek /
Marjan Ulaga
3 : 0
14.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Vrhovo Martin Tramšek /
Aleš Knez
Silvo Vižintin /
Damjan Krulc
2 : 3
13.kolo NTK Tempo Velenje A : ESOT Rimske Toplice Janez Pejovnik /
Ivan Zera
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 0
12.kolo NTK Tempo Velenje B : ESOT Rimske Toplice Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 1
10.kolo ESOT Rimske Toplice : Cinkarna Celje Martin Tramšek /
Aleš Knez
Boris Škoberne /
Dejan Fridrih
0 : 3
9.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Dobova Marjan Ulaga /
Martin Tramšek
Damir Škerl /
Primož Gajšek
0 : 3
9.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Dobova Martin Tramšek /
Aleš Knez
Primož Gajšek /
Andrej Brili
1 : 3
8.kolo ESOT Rimske Toplice : Elin Rudnik Hrastnik A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Rok Oplotnik /
Aljaž Klenovšek
1 : 3
7.kolo NTK Trbovlje A : ESOT Rimske Toplice Andrej Potrbin /
Edvin Ibrahimovič
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 1
6.kolo ESOT Rimske Toplice : ŠD Izlake A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Iztok Zupančič /
Tomaž Možek
0 : 3
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Damjan Krulc /
Marko Kosem
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 0
4.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje A Martin Tramšek /
Aleš Knez
Zoran Gajšek /
Janez Pejovnik
1 : 3
3.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje B Martin Tramšek /
Aleš Knez
Tadej Vodušek /
Fredi Vodušek
0 : 3
2.kolo NTK Rogaška Crystal : ESOT Rimske Toplice Tomaž Limbek /
Zoran Bračun
Martin Tramšek /
Aleš Knez
3 : 0
1.kolo Cinkarna Celje : ESOT Rimske Toplice Aleksander Sašo Ivanovski /
Boris Škoberne
Aleš Knez /
Martin Tramšek
3 : 1