+


Liga



Statistika igralca : Aleš Knez


Ime Priimek Odigrane tekme Št. zmag Št. porazov Dobljeni seti Izgubljeni seti Dobljene točke Izgubljene točke
Aleš Knez 54 24 30 92 102 1718 1828

Vse igre

Tekma Ime Priimek Ime Priimek 1.set 2.set 3.set 4.set 5.set končni rezultat
18.kolo NTK Dobova : ESOT Rimske Toplice Primož Gajšek Aleš Knez 3 : 1
18.kolo NTK Dobova : ESOT Rimske Toplice Gregor Baškovč Aleš Knez 3 : 1
18.kolo NTK Dobova : ESOT Rimske Toplice Andrej Brili Aleš Knez 0 : 3
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Aljaž Klenovšek Aleš Knez 3 : 0
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Luka Selan Aleš Knez 3 : 0
17.kolo Elin Rudnik Hrastnik A : ESOT Rimske Toplice Rok Oplotnik Aleš Knez 3 : 1
16.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Trbovlje A Aleš Knez Andrej Potrbin 3 : 0
16.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Trbovlje A Aleš Knez Edvard Vecko 1 : 3
16.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Trbovlje A Aleš Knez Blaž Vodlan 1 : 3
15.kolo ŠD Izlake A : ESOT Rimske Toplice Damjan Palčič Aleš Knez 1 : 3
15.kolo ŠD Izlake A : ESOT Rimske Toplice Iztok Zupančič Aleš Knez 1 : 3
15.kolo ŠD Izlake A : ESOT Rimske Toplice Tomaž Možek Aleš Knez 3 : 0
14.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Vrhovo Aleš Knez Damjan Krulc 1 : 3
14.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Vrhovo Aleš Knez Silvo Vižintin 3 : 1
14.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Vrhovo Aleš Knez Vlado Potočnik 3 : 1
13.kolo NTK Tempo Velenje A : ESOT Rimske Toplice Ivan Zera Aleš Knez 3 : 1
13.kolo NTK Tempo Velenje A : ESOT Rimske Toplice Janez Pejovnik Aleš Knez 3 : 1
13.kolo NTK Tempo Velenje A : ESOT Rimske Toplice Simon Ročnik Aleš Knez 0 : 3
12.kolo NTK Tempo Velenje B : ESOT Rimske Toplice Tadej Vodušek Aleš Knez 3 : 0
12.kolo NTK Tempo Velenje B : ESOT Rimske Toplice Mumin Mahmutovič Aleš Knez 0 : 3
12.kolo NTK Tempo Velenje B : ESOT Rimske Toplice Janez Škerlak Aleš Knez 3 : 0
11.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Rogaška Crystal Aleš Knez Miran Filipančič 3 : 0
11.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Rogaška Crystal Aleš Knez Tomaž Limbek 0 : 3
11.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Rogaška Crystal Aleš Knez Zoran Bračun 3 : 0
10.kolo ESOT Rimske Toplice : Cinkarna Celje Aleš Knez Aleksander Sašo Ivanovski 2 : 3
10.kolo ESOT Rimske Toplice : Cinkarna Celje Aleš Knez Dejan Fridrih 0 : 3
10.kolo ESOT Rimske Toplice : Cinkarna Celje Aleš Knez Boris Škoberne 2 : 3
9.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Dobova Aleš Knez Primož Gajšek 3 : 0
9.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Dobova Aleš Knez Andrej Brili 3 : 2
9.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Dobova Aleš Knez Damir Škerl 1 : 3
8.kolo ESOT Rimske Toplice : Elin Rudnik Hrastnik A Aleš Knez Aljaž Klenovšek 2 : 3
8.kolo ESOT Rimske Toplice : Elin Rudnik Hrastnik A Aleš Knez Rok Oplotnik 0 : 3
8.kolo ESOT Rimske Toplice : Elin Rudnik Hrastnik A Aleš Knez Aleš Kovač 3 : 0
7.kolo NTK Trbovlje A : ESOT Rimske Toplice Edvin Ibrahimovič Aleš Knez 1 : 3
7.kolo NTK Trbovlje A : ESOT Rimske Toplice Andrej Potrbin Aleš Knez 3 : 1
7.kolo NTK Trbovlje A : ESOT Rimske Toplice Blaž Vodlan Aleš Knez 3 : 1
6.kolo ESOT Rimske Toplice : ŠD Izlake A Aleš Knez Damjan Palčič 3 : 0
6.kolo ESOT Rimske Toplice : ŠD Izlake A Aleš Knez Iztok Zupančič 3 : 1
6.kolo ESOT Rimske Toplice : ŠD Izlake A Aleš Knez Tomaž Možek 1 : 3
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Marko Kosem Aleš Knez 1 : 3
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Vlado Potočnik Aleš Knez 1 : 3
5.kolo NTK Vrhovo : ESOT Rimske Toplice Silvo Vižintin Aleš Knez 3 : 1
4.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje A Aleš Knez Janez Pejovnik 0 : 3
4.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje A Aleš Knez Boris Močilnik 3 : 0
4.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje A Aleš Knez Zoran Gajšek 0 : 3
3.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje B Aleš Knez Tadej Vodušek 0 : 3
3.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje B Aleš Knez Janez Škerlak 3 : 0
3.kolo ESOT Rimske Toplice : NTK Tempo Velenje B Aleš Knez Jusuf Salkič 3 : 0
2.kolo NTK Rogaška Crystal : ESOT Rimske Toplice Riki Lešnik Aleš Knez 2 : 3
2.kolo NTK Rogaška Crystal : ESOT Rimske Toplice Zoran Bračun Aleš Knez 0 : 3
2.kolo NTK Rogaška Crystal : ESOT Rimske Toplice Tomaž Limbek Aleš Knez 3 : 0
1.kolo Cinkarna Celje : ESOT Rimske Toplice Aleksander Sašo Ivanovski Aleš Knez 3 : 0
1.kolo Cinkarna Celje : ESOT Rimske Toplice Dejan Fridrih Aleš Knez 0 : 3
1.kolo Cinkarna Celje : ESOT Rimske Toplice Boris Škoberne Aleš Knez 3 : 1