Zasavsko Savinjska rekreativna liga 2012 / 2013 skupina B
-
NTK TrbovljeProsta ekipa0
ŠD Partizan Tabor11
ESOT Rimske Topliceponedeljek,15.10.20129
NTK Vrhovo2
Cinkarna Celje Bponedeljek,15.10.20123
NTK Radeče8
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,15.10.20129
NTK Krško Brestanica2
ŠD Marija Gradecponedeljek,15.10.20128
NTK Tempo Velenje B3
NTK Krško Brestanicaponedeljek,22.10.20124
Cinkarna Celje B7
NTK Radečeponedeljek,22.10.2012
ESOT Rimske TopliceProsta ekipa3
NTK Trbovlje8
NTK Vrhovoponedeljek,22.10.20129
ŠD Marija Gradec2
ŠD Partizan Taborponedeljek,22.10.20122
NTK Radeče9
NTK Trbovljeponedeljek,5.11.20128
NTK Krško Brestanica3
Cinkarna Celje Bponedeljek,5.11.20120
ŠD Partizan Tabor11
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,5.11.2012
NTK VrhovoProsta ekipa10
ESOT Rimske Toplice1
ŠD Marija Gradecponedeljek,5.11.201210
NTK Trbovlje1
NTK Krško Brestanicaponedeljek,12.11.2012
ŠD Marija GradecProsta ekipa9
NTK Vrhovo2
NTK Radečeponedeljek,12.11.20122
ESOT Rimske Toplice9
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,12.11.201211
Cinkarna Celje B0
ŠD Partizan Taborponedeljek,12.11.20120
ŠD Partizan Tabor11
NTK Trbovljeponedeljek,19.11.20124
ESOT Rimske Toplice7
Cinkarna Celje Bponedeljek,19.11.2012
NTK RadečeProsta ekipa0
ŠD Marija Gradec11
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,19.11.20122
NTK Krško Brestanica9
NTK Vrhovoponedeljek,19.11.2012
NTK Tempo Velenje BProsta ekipa8
NTK Radeče3
NTK Krško Brestanicaponedeljek,26.11.201210
Cinkarna Celje B1
ŠD Marija Gradecponedeljek,26.11.201211
NTK Trbovlje0
ESOT Rimske Topliceponedeljek,26.11.201211
NTK Vrhovo0
ŠD Partizan Taborponedeljek,26.11.20120
ESOT Rimske Toplice11
NTK Vrhovoponedeljek,3.12.20120
ŠD Marija Gradec11
NTK Trbovljeponedeljek,3.12.2012
NTK Krško BrestanicaProsta ekipa5
Cinkarna Celje B6
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,3.12.20120
ŠD Partizan Tabor11
NTK Radečeponedeljek,3.12.20128
NTK Krško Brestanica3
ŠD Partizan Taborponedeljek,10.12.20128
NTK Trbovlje3
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,10.12.201211
NTK Vrhovo0
ŠD Marija Gradecponedeljek,10.12.20129
NTK Radeče2
ESOT Rimske Topliceponedeljek,10.12.2012
Cinkarna Celje BProsta ekipa3
NTK Tempo Velenje B8
NTK Vrhovoponedeljek,17.12.2012
ŠD Partizan TaborProsta ekipa3
Cinkarna Celje B8
NTK Trbovljeponedeljek,17.12.20123
ESOT Rimske Toplice8
NTK Krško Brestanicaponedeljek,17.12.20123
ŠD Marija Gradec8
NTK Radečeponedeljek,17.12.20122
ŠD Marija Gradec9
NTK Krško Brestanicaponedeljek,7.1.20139
ESOT Rimske Toplice2
ŠD Partizan Taborponedeljek,7.1.2013
NTK TrbovljeProsta ekipa7
NTK Tempo Velenje B4
NTK Radečeponedeljek,7.1.20131
Cinkarna Celje B10
NTK Vrhovoponedeljek,7.1.20136
NTK Krško Brestanica5
NTK Tempo Velenje Bponedeljek,14.1.20133
NTK Radeče8
Cinkarna Celje Bponedeljek,14.1.20131
ŠD Partizan Tabor10
ŠD Marija Gradecponedeljek,14.1.20139
NTK Vrhovo2
NTK Trbovljeponedeljek,14.1.2013
ESOT Rimske TopliceProsta ekipa2
ŠD Marija Gradec9
ESOT Rimske Topliceponedeljek,21.1.2013
NTK VrhovoProsta ekipa8
NTK Trbovlje3
NTK Radečeponedeljek,21.1.201311
NTK Tempo Velenje B0
ŠD Partizan Taborponedeljek,21.1.20138
Cinkarna Celje B3
NTK Krško Brestanicaponedeljek,21.1.20138
NTK Tempo Velenje B3
ESOT Rimske Topliceponedeljek,4.2.20134
NTK Krško Brestanica7
NTK Trbovljeponedeljek,4.2.20133
NTK Radeče8
NTK Vrhovoponedeljek,4.2.20130
ŠD Partizan Tabor11
Cinkarna Celje Bponedeljek,4.2.2013
ŠD Marija GradecProsta ekipa10
Cinkarna Celje B1
ESOT Rimske Topliceponedeljek,11.2.201311
NTK Tempo Velenje B0
ŠD Marija Gradecponedeljek,11.2.2013
NTK RadečeProsta ekipa11
NTK Vrhovo0
NTK Krško Brestanicaponedeljek,11.2.201311
NTK Trbovlje0
ŠD Partizan Taborponedeljek,11.2.20130
ŠD Marija Gradec11
Cinkarna Celje Bponedeljek,18.2.20135
NTK Krško Brestanica6
NTK Radečeponedeljek,18.2.2013
NTK Tempo Velenje BProsta ekipa0
ŠD Partizan Tabor11
NTK Vrhovoponedeljek,18.2.20137
ESOT Rimske Toplice4
NTK Trbovljeponedeljek,18.2.20137
NTK Radeče4
ŠD Partizan Taborponedeljek,25.2.201311
NTK Vrhovo0
ESOT Rimske Topliceponedeljek,25.2.201311
NTK Trbovlje0
ŠD Marija Gradecponedeljek,25.2.2013
NTK Krško Brestanica
Stanje lestvice po 16. kolu
Mesto Ekipa Odigrane tekme Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Točke 1. NTK Vrhovo 14 14 0 136 18 28 2. NTK Trbovlje 14 11 3 114 40 22 3. NTK Tempo Velenje B 14 10 4 106 48 20 4. Cinkarna Celje B 15 9 6 100 65 18 5. NTK Radeče 14 7 7 76 78 14 6. NTK Krško Brestanica 14 6 8 69 85 12 7. ESOT Rimske Toplice 14 5 9 61 93 10 8. ŠD Marija Gradec 14 2 12 30 124 4 9. ŠD Partizan Tabor 15 0 15 12 153 0
Lestvica posameznikov po 16. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Marko Kosem 41 36 5 113 33 1528 1068 2. Vlado Potočnik 42 35 7 108 43 1535 1244 3. Silvo Vižintin 37 33 4 103 32 1402 1070 4. Robert Dornik 39 31 8 99 35 1392 966 5. Janko Pondelak 42 31 11 100 52 1497 1243 6. Vojteh Štor 45 31 14 98 61 1571 1356 7. Fredi Vodušek 28 24 4 74 25 1037 745 8. Miha Režun 34 23 11 81 43 1212 1000 9. Andrej Potrbin 32 22 10 78 37 1137 905 10. Matic Golavšek 42 21 21 82 71 1400 1362 11. Aleš Knez 37 20 17 76 66 1283 1249 12. Toni Markovič 19 18 1 56 8 694 471 13. Andrej Sušec 26 18 8 61 29 902 704 14. Franci Hribernik 27 18 9 63 40 999 851 15. Jure Kreutz 42 18 24 68 84 1344 1435 16. Janko Bec 27 15 12 51 45 889 875 17. Janez Škerlak 28 15 13 56 48 971 921 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Rado Rednjak 22 13 9 45 33 743 670 19. Slavko Kovač 17 12 5 37 19 547 438 20. Bogdan Petek 30 12 18 49 65 976 1041 21. Peter Zupan 32 12 20 51 65 1024 1076 22. Živa Prezelj 14 11 3 35 14 509 359 23. Tomaž Pinter 30 11 19 46 63 916 1016 24. Janez Jontez 10 10 0 30 10 402 307 25. Alojz Lipar 42 10 32 50 105 1247 1493 26. Matjaž Mole 9 7 2 25 7 333 254 27. Mirko Petek 14 7 7 25 25 448 430 28. Andraž Zupan 22 7 15 33 51 703 830 29. Martin Tramšek 32 7 25 31 80 829 1117 30. Franc Dolenc 9 5 4 18 16 308 278 31. Marjan Ulaga 10 5 5 17 16 298 283 32. Mumin Mahmutovič 5 4 1 13 5 178 125 33. Marjan Šinkovec 6 4 2 12 7 178 129 34. Viki Košar 3 3 0 9 1 109 67 35. Nedeljko Čikojević 12 3 9 14 31 364 434 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Aleš Kovačič 23 3 20 21 62 623 843 37. Ivan Rajh 29 3 26 17 81 719 1013 38. Vlado Blatnik 3 2 1 7 3 105 73 39. Robi Titovšek 3 2 1 7 4 105 85 40. Simon Vrečko 3 2 1 6 4 97 80 41. Stane Petrič 10 2 8 12 25 298 359 42. Tomaž Petrič 18 2 16 13 51 487 655 43. Žiga Baloh 31 2 29 12 88 581 1065 44. Edhem Ibrahimović 2 1 1 5 3 70 71 45. Marko Kenig 2 1 1 3 3 47 46 46. Mitja Orožen 11 1 10 9 31 290 416 47. Janko Zorenč 11 1 10 6 32 285 409 48. Andrej Kitak 12 1 11 5 35 245 430 49. Andrej Baloh 25 1 24 7 72 462 850 50. Vlado Muhvič 3 0 3 2 9 82 118 51. Miro Mikeln 3 0 3 1 9 62 111 52. Anton Knap 16 0 16 3 48 286 551 53. Rok Pošebal 17 0 17 1 51 250 572 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 54. Boštjan Meserko 23 0 23 1 69 334 774
Lestvica dvojic po 16. kolu
Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 1. Marko Kosem 18 18 0 54 14 726 517 2. Silvo Vižintin 18 17 1 52 14 699 517 3. Vlado Potočnik 18 17 1 52 15 699 522 4. Vojteh Štor 27 17 10 59 47 1006 933 5. Fredi Vodušek 20 16 4 54 21 746 612 6. Robert Dornik 25 15 10 55 41 952 873 7. Janez Škerlak 16 13 3 42 15 573 458 8. Matic Golavšek 17 11 6 39 26 633 550 9. Živa Prezelj 12 10 2 31 13 425 335 10. Miha Režun 15 9 6 34 24 571 513 11. Jure Kreutz 15 8 7 30 27 542 519 12. Janko Pondelak 17 8 9 36 35 665 661 13. Franc Dolenc 9 7 2 24 10 341 255 14. Franci Hribernik 9 7 2 22 14 345 306 15. Andrej Potrbin 9 6 3 21 12 342 291 16. Ivan Rajh 11 6 5 25 20 448 421 17. Alojz Lipar 27 6 21 27 66 725 918 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 18. Rado Rednjak 9 5 4 21 18 365 350 19. Slavko Kovač 9 5 4 20 16 315 320 20. Mirko Petek 13 5 8 21 25 413 428 21. Janko Bec 14 5 9 20 34 471 541 22. Peter Zupan 15 5 10 21 35 456 527 23. Aleš Knez 16 5 11 26 37 548 601 24. Janez Jontez 5 4 1 13 4 183 137 25. Marjan Ulaga 7 4 3 13 11 226 223 26. Andraž Zupan 9 4 5 19 19 364 356 27. Jurij Bezgovšek 14 4 10 18 32 396 483 28. Matjaž Mole 3 3 0 9 0 103 68 29. Toni Markovič 4 2 2 7 7 141 137 30. Nedeljko Čikojević 4 2 2 7 7 129 137 31. Tomaž Pinter 10 2 8 9 25 291 336 32. Martin Tramšek 15 2 13 17 40 466 564 33. Viki Košar 1 1 0 3 0 33 18 34. Marjan Šinkovec 1 1 0 3 1 39 35 35. Edhem Ibrahimović 1 1 0 3 1 38 35 Mesto Ime Priimek Odigrane Zmage Porazi Dobljene igre Izgubljene igre Dobljene točke Izgubljene točke 36. Robi Titovšek 1 1 0 3 1 37 34 37. Marko Kenig 2 1 1 3 3 60 51 38. Andrej Sušec 2 1 1 3 4 51 68 39. Tomaž Petrič 7 1 6 6 18 181 242 40. Andrej Baloh 11 1 10 5 30 230 363 41. Miro Mikeln 1 0 1 1 3 35 46 42. Vlado Blatnik 1 0 1 0 3 24 34 43. Rok Pošebal 1 0 1 0 3 18 33 44. Vlado Muhvič 1 0 1 0 3 16 33 45. Mitja Orožen 2 0 2 0 6 51 60 46. Anton Knap 2 0 2 0 6 29 66 47. Boštjan Meserko 3 0 3 0 9 41 99 48. Bogdan Petek 4 0 4 3 12 125 154 49. Aleš Kovačič 5 0 5 4 15 135 196 50. Žiga Baloh 8 0 8 0 24 127 267 51. Janko Zorenč 11 0 11 6 33 291 412 52. Stane Petrič 17 0 17 9 51 420 631 Obvestila lige
Uporabne povezave
Kontakt
Naslov: NTK Dobova
Veliki Obrež 73
8257 DobovaEmail: ntkdobova@gmail.com
Email webmaster: info@ntk-dobova.si
Tel: 070 324 642
Sponzorji
1Foto MolanProdaja vin: Janko in Martina MatjašičTUŠ market DušakFoto RožmanGostilna LesOM center Društvo za kakovost življenja Dečno selo 32,8253 ArtičePekarstvo Dean Klemenčič s.p.Hidroelektrarne na Spodnji SaviARtisk | Aleksander Rožman s.p.Lokal KrškoObčina BrežiceBubka BarKjučavničarstvo DeržičKmetijska trgovina CerjakSL InženiringPrva ligaVulkanizerstvo FurlanTerme ČatežKrajevna skupnost Dobova